Výroba dekorací není tak složitá

Máte rádi dekorace a květinová aranžmá? Můžete si je vyrobit i doma.

Nic moc k tomu nepotřebujete. Základem je aranžovací hmota na květiny, samozřejmě květiny, a nějaké doplňky, jako jsou mašle nebo sušené plody. Inspirace a nápadů je okolo vás víc než dost. Stačí mít oči otevřené. Zkombinovat můžete různé materiály i barvy. Pokud máte sociální sítě, určitě najdete výrobky, které by se vám líbily, a které zvládnete vyrobit i u vás doma. Naaranžovat můžete v podstatě jakýkoliv tvar, pokud na něj seženete hmotu.

květiny v obalu

U nás najdete:

  1. Kroužky
  2. Kvádry
  3. Hmoty s přísavkou
  4. Srdce plné i prázdné
  5. Držáky na smuteční kytice
  6. Držáky do vázy a s přísavkou
  7. Tácky
  8. Podmisky

A to vše v různých velikostech a pro různá aranžmá. Některé hmoty se hodí na suché vazby, jiné zase na mokré, kam budete vpichovat živé květy, aby vydržely déle. Na mokré vazby se zpravidla používá zelená hmota, kterou namočíte do vody, a až ji nasákne, můžete začít pracovat.

květinové aranžmá

Sociální sítě mají tu velkou výhodu, že na nich najdete i videa s postupem. Různí výrobci si tak dělají reklamu, která vás může něco naučit.

Chcete si vytvořit sezonní dekoraci, která vydrží několik let? Vyrobte si ji, schovejte a za se ji podle potřeby vytáhněte. K tomuto nejlépe poslouží aranžmá ze sušených plodů. Pokud si potrpíte na vždy čerstvé květiny podle toho, co se dá zrovna sehnat v květinářstvích, pro vás bude nejvhodnější varianta s čerstvými květy. Oba druhy dekorací se dají krásně doplnit třeba lýkem, mašlí, nebo hitem poslední sezóny – mechem. Pro vaše tvoření máme všechno.

Podnikáte?
I pro vás máme širokou nabídku produktů, které určitě využijete. Máme so nabídnout jak aranžérkám, tak floristkám. Pokud jste amatéři, kteří zvelebují svoje obydlí a maximálně vyrobí němu dárek, též jste v našem obchodě vítání. Pomůžeme všem, kdo potřebují poradit s výběrem vhodných materiálů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup