Kardigany na všechny příležitosti

Přemýšlíte čím ještě obohatit svůj šatník? Na nadcházející období je skvělou volbou právě kardigan. Ten je velmi univerzálním kouskem oblečení. A to z toho důvodu, že se hodí téměř ke všemu. Můžete ho tak s libostí nosit k úzkým kalhotám, legínám, sukni i kraťasům. Kardigany se dělají v různých barvách i stylů. Některý se tak bude více hodit na volný čas. Kardigan s kapucí se hodí na více sportovnější akce. A naopak si zas můžete sehnat velmi ležérní dlouhý kardigan, který se při vhodné kombinaci s dalším oblečením hodí i na více formální akce i do práce.

společenský kardigan

Kardigan je vlastně prodloužený svetřík. Dělají se různé délky kardiganů. Musíte vyzkoušet, který bude slušet zrovna vám. Kardigan pasuje na všechny typy postav. Ovšem ty dlouhé pod kolena více lichotí vyšším ženám. Nižší ženám zas sluší kardigan kratší s maximální délkou ke kolenům. Kardigan bude velmi pohodlným a praktickým kusem ve vašem šatníku. Můžete k němu nosit i dlouhou či krátkou halenku. Kombinovat se tak dá téměř ke všemu a díky vhodnému zkombinování se zbytkem oblečení se hodí téměř na všechny události.

dlouhý kardigan

Vybrat si tak můžete z různých stylů, délek i barev. Nabídka je široká. Můžete si pořídit jen jeden neutrální kardigan, který se vám bude hodit téměř ke všemu anebo si pořídit i nějaký výrazný, barevný, který podtrhne vaši osobnost. Určitě po vyzkoušení zjistíte, že kardigan je velmi praktickým kusem oblečení a budete jich chtít více. A v čem je ještě kardigan tak dobrý? Je to tím, že pasuje na všechny typy postav a hlavně je vhodný i na zakrytí problémových partií. Schová zadeček, boky i bříško. Také je vhodný i pro těhotné ženy. Oblíbily si ho i maminky, které nosí svoje děti v šátku či nosítku. Dlouhý kardigan s cípy tak mohou při ochlazení přehodit i přes bříško nebo své děti. Zde je vidět, že kardigan využijí opravdu všechny ženy v každém věku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup