Nejlepší cukrárna široko daleko.

Každý rád hřeší a nejvíce a nejraději na poli gastrozážitků. I věční dietáři se čas od času spustí a dají si neskutečnou sladkou dobrotu. Praví gurmáni se za svoji lásku k sladkému vůbec nestydí. Vyměňují si mezi sebou informace, kde je k sehnání ten nejlepší zákusek, kde objednat ten nejluxusnější a nejchutnější dort na oslavu, kde si nejvíce pošmáknou na sladkých dezertech ke kafíčku. V Hradci Králové existuje cukrárna, která se stala doslova rájem těchto gurmánů. Nedají na ní dopustit a vřele a upřímně ji doporučují i „přespolním“ milovníkům sladkého. Prostě ta cukrárna stojí za to.

cukrárna

Pokud v Hradci jsou ještě místní, kteří o této perle nevědí, je to na pováženou a je třeba to rychle napravit a přesvědčit se, že nabídka je opravdu bezkonkurenční a už nikdy nebudete zákazníky jiné, než této cukrárny. Jestliže bydlíte někde mimo, a máte ve městě nějaké jednání, zařizování, nákupy, určitě si udělejte čas na návštěvu této cukrárny a prosím, rovnou si kupte dortíků více a pozvěte na ně doma také své přátele. Vsaďte se, že z příštích nákupů v Hradci se budete vracet obtěžkáni taškou naditou zákusky jak pro vás, tak pro kamarády. Pokud budete jen Hradcem projíždět a jste zvyklí si někde opatřit občerstvení u mekáče, pusťte to z hlavy a jeďte do Pink Roses.

dort

Vaše chuťové pohárky se octnou v nebi a vy si po prvním dortu ke kafi objednáte ještě pohár a pro jistotu si necháte na cestu zabalit tři kousky zákusků. Při zpáteční cestě bude už vaše zastavení v této cukrárně samozřejmostí a při příštích cestách budete plánovat cestu přes cukrárnu Hradec Králové Pinkroses už automaticky, i kdybyste si měli zajet. Prostě kdo umí, tak umí. Kouzlo úspěchu tkví v naprosto čerstvých a prvotřídních surovinách a také ve výrobě samotné. Své práci tady totiž opravdu rozumí a dělají ji s láskou.