Kam se vydáte letos?


Chorvatsko patří dlouhodobě mezi naše nejoblíbenější dovolenkové destinace. Je to díky tomu, že je od nás tak akorát daleko. Mnoho lidí totiž dává přednost dovolené vlastním autem, a tak je pro ně právě Chorvatsko ideální. Dojedete sem přes noc a ráno už se můžete kochat pohledem na vlny v moři. Hlavně rodiny s malými dětmi oceňují tuto možnost, protože se bojí s nimi cestovat letadlem a chtějí mít možnost okamžitě se vydat domů, pokud by například dítě onemocnělo.

břeh moře

V Chorvatsku najdete spousty pláží, některé jsou písečné, jiné s kamínky. Každý má rád jinou pláž, záleží na tom, zda po ní běháte bosí a nebo dáváte přednost botám do vody, a nechcete se neustále zouvat a obouvat. Můžete si užívat speciality místní gastronomie, a velice vyhlášená je i chorvatská zmrzlina. Mnoho lidí sem jezdí každý rok, někdo na stále stejné místo, a někdo každý rok jezdí jinam. Kdo ale Chorvatsko miluje, ten si začíná uvědomovat, že by se možná vyplatilo koupit si zde svůj nový apartmán.

Proč investovat?
Koupě apartmánu u moře je ideální řešení pro ty, kteří mají navíc nějaké peníze a chtějí je uložit do nerizikové komodity. A právě nemovitosti jsou dlouhodobě velice stabilní, proto se těší veliké oblibě. Protože v Čechách už jsou nemovitosti víceméně rozebrané a k dispozici není to co můžete třeba právě vy hledat, podívejte se na nabídku nemovitostí u moře. Potěší vás že apartmán je kousek od pláže, a díky tomu že jej můžete pronajímat, si navíc vyděláte peníze.

pláž slunečníky

Ať už máte rádi svoje oblíbené místo a nebo jste se rozhodli že poznáte Chorvatsko celé, jisté je, že nejen Žaboričská pláž se dočká slunečníků Najadranu a návštěvníků z celého světa. Zejména Češi berou každý rok Chorvatsko útokem, protože jsme zvyklí sem jezdit a známe to tu. Užijte si letošní léto na vaší oblíbené pláži a vraťte se do práce odpočatí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup