Existuje něco pro ženy?


Sex je důležitou součástí každého zdravého vztahu. Intimnosti jsou tím nejvyšším, co si lidé mohou vzájemně dát. Dnes sice máme volnější dobu a je běžný nezávazný sex, ale jakmile jde o intimitu v dlouhodobých vztazích kde hraje hlavní roli láska, je sex o něčem jiném. Zejména v dlouhodobých vztazích ale dochází k poklesu četnosti sexu. Má to mnoho důvodů, od stresu v práci až po pokles vzájemné přitažlivosti.

doplněk stravy

Jak tam není chemie…
Hlavně ženy považují sex za vrchol vztahu mezi dvěma lidmi a většinou potřebují nejen fyzickou přitažlivost, ale hlavně psychické pouto. Nicméně fyzická stránka věci je velice důležitá zejména u mužů, protože jakmile se muži žena nelíbí, tedy ho nepřitahuje, způsobí to problém v tom, že k sexu ani nedojde kvůli nedostatečné erekci.

muž a žena

U žen postupem času dochází například k vaginální suchosti, a i když se před sexem použije lubrikant, většinou pomůže jen na chvilku. Vaginální suchost je způsobena poklesem estrogenu a také nedostatečnou atraktivitou muže pro ženu. Tak jako špatná erekce, i nedostatečná vlhkost jde řešit. Kvůli vlhkosti ženy většinou trpí nedostatkem zájmu o sex, a pokles libida je ve vyšším věku značný. Nejen se suchostí, ale i s libidem pomáhá Lovegra 100mg, což je v podstatě ženská viagra.

Ke zvýšení libida se dají použít i různé bylinky a bylinné směsi, které obsahují ženské bylinky. Ty jsou využívány k řešení problémů v intimní oblasti už hodně dlouho a mají skvělé výsledky. Netrapte se tím že váš sex už není co býval, je to normální vývoj vztahu. Pokud spolu ale nespíte dlouhodobě, může to vést až k rozchodu, protože muži bývají náruživější a dlouhodobá absence sexu je pro ně těžko zvládnutelná. Řešte problémy včas, většinou jdou vyřešit snadno a vedlejších účinků. Spousta přípravků se dá užívat i dlouhodobě a opakovaně, zkuste to.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup