Komu darovat reklamní flash disk


Spolužákům – flash disk je skvělou příležitostí, jak se rozloučit s maturitním ročníkem. Jestliže jste ve škola dobrá parta a rozumíte si, byla by docela škoda se jen tak rozejít s prázdnou. Můžete svým kamarádům – spolužákům nechat potisknout trička a darovat jim při této příležitosti i flash disk. Může to být velmi milé překvapení, zvláště pokud jste jeden z mála, kdo něco takového vymyslí. A možná, že váš nápad se později ujme, a budou následovat podobné zajímavé situace, kdy vám kupříkladu kluci donesou na památku potištěný hrnek se svými fotografiemi z maturitního alba.

zelený flash disk

Vaší tajné lásce – představte si, že jste se zamiloval do vaší kantorky. Vyučuje na střední škole, kam již docházíte posledním rokem, a je jen o pár let starší, než vy. Takové případy se stávají, a dokonce to může vyústit i ve svatební obřad a mnohaletý vztah. A že je žena o několik let starší, nemusí vůbec nic znamenat, vyzrálí muži vedle ní působí přirozeně, a pokud žena dbá o své zdraví, může svého partnera i o řadu let přežít a vypadat stále dobře. Nezatracujte tedy možnost milovat svou učitelku, může to být velmi vzrušující a rozhodně nemusíte svého rozhodnutí litovat.

bílý flash disk

A chcete-li jí dát najevo svou lásku a náklonnost, můžete to provést věnováním na papírové pohlednici, kyticí růží a reklamním flash diskem. Výhodou disku je fakt, že do jeho útrob lze vložit jakýkoli obsah, a jste-li dostatečně tvůrčí, můžete skládat verše, psát romantické povídky, zamilované slogany, přísloví a citáty, anebo přiložit krásné fotografie nebo scany maleb.

Učitelky již mívají v životě jasno a obvykle dobře ví, o čem život je, a jak se na něj připravit, a pochopí-li, že právě vy jste zralá osobnost, co nahlíží na svět podobně, může mezi vámi vzplanout žár lásky, který nerozdělí nikdo a nic. Možná, že se právě flash disk stane tím pomyslným pojítkem, co vašemu životu udá ten správný směr.