Pojďme si to propočítat

Chcete cestovat co možná nejlevněji a dle svého, zároveň chcete mít ale veškerou cestovatelskou svobodu a moc jít a jet kam jen chcete? Chcete taky někdy ušetřit za hotel či přespání? Tak v tom případě je pro vás nejlepší vícemístná dodávka, se kterou můžete projet klidně celou Evropu! Jedná se o velice dobrý počin, který spousta lidí ráda zkouší a představuje to snad nejsvobodnější cestování, které existuje. Samozřejmě se jedná o náročnou věc, musí vás být více, protože je třeba, aby se lidé střídali za volantem a zároveň, pokud budete čtyři, tak si to všechno můžete podělit čtyřmi a to potom taková legrace na celý měsíc vyjde jako týden někde v hotelu.

colorado-4677863_640

Jak tedy na to?

Nejdříve je třeba spočítat si, kolik by stál pronájem dodávky na měsíc či na libovolnou dobu, my budeme ale pracovat s měsícem. Nejdříve je tedy nutné najít si vhodného pronajímatele, dobrá je například půjčovna dodávek Praha https://www.pujcovna-praha9.cz/, kde si můžete vybrat hned z několika vozů.

Je třeba tedy spočítat a vydělit čtyřma. Dejme tomu, že na den by stála dodávka 700, aby člověk nežral a pěkně se to počítalo. To krát třicet se rovná 21 000 korun. Zdá se to hodně? Děleno čtyřma a máte něco přes 5000 na jednoho. Za celý měsíc neomezené svobody v cestování.

Pak musíte vzít v potaz naftu či benzín, to záleží na spotřebě, ale abychom nežrali, tak je třeba dát si bokem alespoň 16 000 Kč. Zdá se to hodně, ale pokud to podělíte, máte z toho 4 tisíce a v součtu vám to dělá něco přes 9000. Myslíte si, že je to hodně? Počítejte s tím, že můžete v dodávce i přespat, můžete kempovat, můžete cestovat, nemusíte platit hotely a vždycky si můžete nakoupit v Lidlu nebo v podobném řetězci. Zároveň se tady bavíme o celém měsíci, třicet dní! To je dost dobré!

automotive-946613_640

Pak je třeba hradit si jídlo a pití, to vás vyjde na nějakých těch pár tisíc taky. No zkrátka, pokud byste nenašli jiného způsobu, jak si vydělat, tak za 10 000 můžete projet Evropu křížem krážem za celý měsíc. Vždycky můžete utratit trochu více. Pokud si ale převedete částku na eura, tak je to nějakých 400 na osobu. Mnohdy zaplatíte za týden v hotelu a za cestu k němu daleko více.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup