Jak probíhá zásobování lékáren

Každý, nebo alespoň většina v nás, již někdy zašla do lékárny, či navštívila lékařskou ordinaci. Kdo ale obstarává ty zásobované, plně vybavené sklady lékáren? A kdo stojí za perfektně připravenými ordinacemi našich lékařů? Je mnoho lidí, kteří jsou na zásobované lékarně závislý. Někteří z nás zde nakupují pouze vitaminy, či doplňky stravy, maminky s miminky zde mohou nakoupit sunar, a pro malé děti sirup na kašel. Starší lidé často kupují léky, které jsou pro ně nezbytné, a naopak dospívající generace zde vyhledává například různé antikoncepční přípravky. Ať už jste potřebovali jakýkoliv lék, jistě jste i Vy spoléhali na perfektní zásobování lékáren, včetně té, která leží ve Vašem městě. Než-li se však náš lék dostane do našich rukou, čeká ho dlouhá cesta.

léky

V první řadě jsou zde kvalitní, a především certifikovaní výrobci. Jejich medikamenty se následně naskladňují ve speciálně upravených prostorách, tedy skladech, které jsou chráněny před škůdci, či dalšími, nežádoucími vlivy. Mimo jiné mají tyto prostory také speciálně regulovanou teplotu, přičemž i samotní zaměstnanci prochází školením. Pokud jste například i Vy majitelem lékárny, a rozhodnete se, že doplníte své zásoby, čeká Vaši objednávku cesta speciálními vozidly. Ty mají rovněž regulovanou teplotu, a zároveň máte záruku, že Vámi objednané medikamenty dorazí bezpečně a rychle. Pokud však vlastníte lékárnu, či jiné zařízení (jako jsou odborné kliniky, ordinace, či výzkumné ústavy), mimo území České republiky, ani to Vám nemusí dělat starosti!

lékárna

Distribuce (nejen) léků je možná takřka po celém území Evropské Unie (tedy například Itálie, Belgie, Slovensko, apod.), ale také na území Ukrajiny, Ruska, a další států SNS. Pro věrné a pravidelné klienty je zde navíc velmi příjemná sleva na (už tak) levnou, a přesto kvalitní distribuci!