Chlupaté štěstí

Mátě děti a neustále vás přemlouvají, abyste si pořídili pejska? Pokud nejste v zásadě proti, dovolujeme si vám představit neobyčejně rozkošného psa, který není v našich končinách až tak obvyklým plemenem, a proto jste možná o něm ještě nikdy neslyšeli. Plemeno Akita Inu prodej Kenichiai, to je pejsek, kterého když uvidíte, tak si pomyslíte, jéje, to je ale plyšáček. On totiž skutečně vypadá jako plyšový, s heboučkou srstí, a nejen jako štěňátko, je to taková chlupatá roztomilost. Psi plemene akita nejsou úplně malé plemeno, dorůstají okolo 60-70. Stanou se okamžitě miláčkem všech členů vaší domácnosti, protože pes bude milovat děti a bude o jako obránce vašeho domova.

Akita

Psi Akito pochází z Japonska, je to vysoce inteligentní pejsek a můžete ho mít v bytě i u domku. Pochopitelně vám bude vděčný za jakýkoliv pobyt venku, za dlouhé vycházky a dovádění. Jednoznačným plusem pro pořízení si psa do bytu je, že postrádá klasický psí zápach, který u některých plemen bohužel „provoní“ celý byt a je docela nepříjemný pro každou návštěvu, která k vám zavítá.

Průměrná doba života je 10-12 let, tak dobře zvažte, zda jste ochotni celou dobu věnovat pejskovi plnohodnotnou péči každý den. Budete-li se pejskovi věnovat, odvděčí se vám psí věrností, kterou žádné jiné zvíře neumí člověku projevovat tak intenzivně jako pes.

akitu

Zvažujete pořídit si pejska a chcete plemeno se kterým budete moct chodit po výstavách? I pro vás je plemeno Akita Inu vhodné. Můžete si počkat na plánovaný vrh, kdy budete předem znát rodiče vašeho vytouženého štěňátka a dostanete se štěňátkem i rodokmen. Nic nebude bránit tomu, aby až pejsek dospěje do správného věku, jste s ním objížděli soutěže psí krásy a sbírali jedno ocenění za druhým.

Pejsek Akita Inu je vhodný společník jak k dětem, tak k dospělým, do bytu i k rodinnému domku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup