Zažijte dobrodružství v každém věku

Jestli si myslíte, že už patříte do starého železa a váš volný čas byste měli trávit spíše doma nebo někde na procházce v přírodě, pletete se. Žádný věk není dost velký na to, abyste si nemohli užívat zábavu a prožívat den naplno i díky tomu, že v něm nebude chybět adrenalin. Přesvědčte několik vašich přátel a vyzkoušejte si zahrát únikovou hru Praha Enigma escape, na kterou věk nemá žádný vliv.modré záhadné dveře.jpg

Hrát hry můžete i v dospělosti

V současnosti je nejen pro děti připravena velká škála různých aktivit, zábavných center nebo her, ale i dospělí si můžou odpočinout, odreagovat se a zamyslet se nad správnou odpovědí prostřednictvím hry, jakou je ta úniková. Pravidla hry spočívají v tom, že se musíte za uvedený časový limit (75minut) dostat ven z místnosti, ve které na vás čeká mnoho záhad, ale i nápověd.
Zúčastnit se jí můžete ve 2 – 5 lidech, kteří společně s vámi budou tvořit tým.

Hry, ze kterých si jednu jistě vyberete

Na výběr máte 2 typy her, které se od sebe zásadně liší. Ta první je SAMARA a vaše záhada bude spočívat v tom, že budete muset přijít na kloub tomu, proč se kazeta šíří opět dál. Jedná se o volné pokračování filmu Kruh, který jste možná už viděli. Pokud ne (nebo si ho už tolik nepamatujete), je dobré si ho doma ještě před začátkem vaší hry shlédnout. Neunikne vám díky tomu žádný důležitý detail, který při hře můžete využít.
Druhá hra je rovněž plná záhad, protože se jedná o detektivní příběh DVOJITÉHO AGENTA a vaším úkolem bude přijít na to, kdo to byl, proč zmizel a co před vámi schovával. V místnosti budete mít k dispozici několik indícií, které vás povedou na správnou centu k vyluštění záhady, ale připravte se na to, že vám obě typy her dají pěkně zabrat a nebude snadné se s nimi poprat.rozsvícena žárovka.jpg

Fantastické trávení volného času

Jestli i vy chcete patřit mezi lidi, kteří svůj volný čas jednoduše promarnit nechtějí, neváhejte si rezervovat den a hodinu, kdy se únikové hry chcete zúčastnit. Nepochybně na vás čeká zážitek, který si všichni užijete a který není omezený věkem, takže je vhodný pro všechny dospělé.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup