Pleťová maska-jednorázová rychlovka pro okamžité vyživení

Každá z žen má jiný druh pleti a k této okolnosti je třeba přihlédnout při výběru té správné masky. Proto je třeba věnovat pozornost obsahu ingrediencí, které výrobce uvádí na obalech. Na každý problém se najde ta speciální a můžete vybírat z několika variant.
Masky krémové – používají se jako běžný krém, který po době svého působení lehce setřete, nebo necháte zcela vstřebat.
Slupovací – nanášejte v tenčí vrstvě. Po zaschnutí se utvoří kompaktní film, který jednoduše sloupnete
domácí maska
Textilní-jsou napuštěny příslušnými aktivními ingrediencemi a pouze se přikládají na pleť. Po určité době se sundají
Masky domácí výroby-jsou rovnocenným partnerem těch prodávaných. Můžete u nich libovolně měnit složení podle vašich potřeb. Na suchou pleť je vhodné použít olivový olej, smetanu, nebo avokádo. Mastnější typy mohou zvolit rozdrcené ovesné vločky, tvaroh, okurku a droždí. Mezi další osvědčené tipy patří i med a banán. 
bavlněné polštářky na pleť
Než masku nanesete, je důležité ji dokonale odlíčit. Jedině tak se všechny cenné látky dostanou tam, kam mají a budou dobře působit. Maska navíc bude účinnější, pokud si na dvě tři minuty dáte na obličej nahřátý ručník. Masku naneste nejenom na obličej (vynechejte okolí očí), ale i krk a dekolt. Na množství nešetřete a nechte působit 15-20 minut, dle návodu. Poté ji jemně smyjte vlažnou vodou, za pomocí houbičky a osušte papírovou utěrkou. Následuje ošetřením denním, nebo nočním a okolí očí speciálním krémem. Pokud se chystáte ulehnout, vyčkejte ještě pár minut než se stačí krém vstřebat, abyste ho nesetřela polštářem. Masku je vhodné nanášet právě večer, kdy přes noc pleť může odpočívat nezatížená líčidly.
Tuto příjemnou proceduru spojenou s chvilkou relaxace si dopřejte nejméně jednou za měsíc. Vaše pleť si to určitě zaslouží. Odměnou vám bude krásná, zdravá a rozzářená pleť.