Základní typy podlah

Vinyl
Je to velice používaný typ podlah, protože zaručuje bravurně lehkou omyvatelnost. Její čištění je velice lehké a časově nenáročné, takže není problém ji zvolit například do kuchyně. Potěší i široký výběr provedení. Nesmíme ani zapomenout na velice nízkou cenu. O tom se sami můžete přesvědčit na vinylová podlaha click cena. Po samotné nákupu přichází na řadu montáž. Ta je zde díky jednoduchému mechanizmu velice jednoduchá, takže s ní není žádný problém a zvládne ji naprosto každý. Z toho plyne, že ušetříte za pokládku od specializované firmy.
dubová podlaha
Dřevěný masiv
Spousta lidí ji označuje jako nesmrtelnou. Je to dáno tím, že je dost tlustá a zároveň se dá několikrát přebrousit a obnovit. Tuto kompletní renovaci provádíme až okolo 17 roku používání, což je hodně dlouhá doba na podlahu. Nedostatku materiálu se bát opravdu nemusíte, protože má až okolo 35 mm. Takže se dá zrenovovat až několikrát. Dá se koupit více vzorů a typů dřev, ale vždy si dejte pozor na celkovou kvalitu výrobku, protože ta je často klíčové. Navíc ji vyznavači přírodních a nádherných materiálů velice ocení. Dřevo má totiž příjemnou strukturu a nestudí. Ovšem máme tu i jednu nevýhodu a tou je, že neodolává dobře vlhkosti a vodě. Takže proto nenajdete v žádné koupelně tento materiál. Ale zase na druhou stranu při pečlivém přilepení zvládne i vyšší zátěž.
dřevěná podlaha
Laminát
Zde je nejdůležitější vrchní vrstva, po které se šlape. Ta je z fólie nebo jiného materiálu, jenž se potom napustí pryskyřicí, což zajistí ideální vlastnosti. Nejčastěji ji zakoupíte ve čtyřech rozměrech. Tloušťka se pohybuje okolo7 až 10 mm. Zákazníky jistě potěší nízká cena a také velice široký výběr různých provedení. Mnoho lidí si myslí, že se za chvíli poničí, ale opak je pravdou. Je to dáno tím, že velice dobře odolají i poškrábáním od různých předmětů. Jen se bohužel nedá znovu obnovit a také většinou studí.