I v Praze můžete využít našich služeb

Praha je místo, kde je blaze, tak se to ostatně alespoň říká ve známém slovním spojení. A bude tam ještě lépe, neboť naše služby poskytujeme také v tomto městě, takže potenciální klienti se mohou obrátit na naši firmu za účelem pronájmu jedné z našich elektrocentrál z půjčovny elektrocentrál Praha Valeon.cz. Pakliže nevíte, co jsou to elektrocentrály, jedná se o soustrojí, zařízení, které se skládá ze spalovacího motoru a k němu připojeného generátoru na společné hřídeli. Toto zařízení slouží pro výrobu elektrické energie. Spalovací motor, který je umístěn v zařízení, může být benzínový či naftový. Generátor je nejčastěji dynamo nebo to může být také alternátor. Elektrocentrála se používá jako zdroj elektrické energie na místech, kde není k dispozici rozvodná síť. Může také sloužit jako záložní zdroj elektrické energie pro zajištění neustávajícího přísunu elektrické energie. Elektrocentrály existují ve dvou typech, stacionární, tedy upevněné na místě nebo mobilní, takže se dají volně přesunovat.

IMG_20181115_091926

Elektrocentrály bývají označovány také pod slovem „agregát“, byť dle obecného slovníku češtiny se jedná spíše o obecný pojem. Setkáte se také s dvouslovným pojmenováním „naftový“ či „dieselový“ agregát, také jako benzínový agregát.

130kva_01

Nyní když víte, co to vlastně elektrocentrála je, můžete zajet do naší půjčovny elektrocentrál Praha a vybrat si přesně tu elektrocentrálu, která splňuje vaše požadavky a účel. Pronajímáme elektrocentrály po celé Praze a v našem katalogu najdete také celou řadu rozličných služeb, které zákazníci mohou ocenit. Mezi některé patří například i servis elektrocentrál, který využijí hlavně lidé, kteří narazí na nějaký problém, či se agregát porouchá nebo pokazí. Připojte se ke stovkám spokojených zákazníků Valeonu, abyste i vy mohli čerpat elektrickou energii tehdy, když dojde k výpadku a vy nutně potřebujete. Jedná se o naprosto skvělé řešení pro lokality s častými výpadky, kde probíhají opravy či jiné.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup