Sportem ku zdraví

Já sám sebe počítám spíše mezi ty ležící odpočívače, ale kdysi jsem rád brouzdal po horách a lesích a nevynechal ani jeden dálkový pochod. Tenis jsem hrál jen jednou a odnesl to kotník a málem přizabitý kamarád raketou, která mi vyletěla z ruky.

Jsou tři slova, která tento sport, kdysi bílý, spojují už od jeho začátku. Míčky, rakety, tenis. To je základ, bez kterého se nedá hrát. Síťku si domyslíte, ostatně jen na pinkání není třeba a čáry jsou jen pro sportovní utkání. Pokud si opět chceme jen tak zapinkat, nepotřebujeme je, protože je fuk, zda míček dopadne o pár centimetrů dále.

kurt

Může ovšem nastat situace, kdy si chceme zahrát tenis opravdu na úrovni. To neznamená, že bychom chtěli dobýt Wimbledon, ale zahrát si skutečně na body, tedy plně vybaveni vším, co je třeba. A zde si musíme říci, že základem je raketa. Základem vybavení samozřejmě, jinak je celkově základem pohyb celého těla a údery. Tenisová raketa je však to, čím budete řešit rány soupeře a vracet mu míček, pokud možno tak, aby ho on nezachytil. A to je to, oč tu běží.

Tenisovou raketu jako takovou asi nekoupíte jen tak, někde v asijské tržnici, i když i tam jsem je již viděl. Pokud ji tam uvidíte také, utíkejte od ní pryč. Pamatujte, tuhle věc kupujte jedině ve specializovaném obchodě. Třeba zrovna v tom, co zde má odkaz. Je to ten modrý text výše. Klikněte na něj a hned uvidíte, kam jste se dostali. Ano, zde si můžete v klidu raketu pořídit, zde je totiž zaručena kvalita.

Sami vidíte, že je zde několik cenových relací. Pokud vy sami nevíte, jakou volit, bude nejlépe když sem zavoláte a oni vám již s výběrem pomohou.

míček

Já se necítím natolik erudovaný, abych zde v článku radil sám. Proto jednoznačně doporučuji odborníky, kteří vědí, o čem se hovoří a jejich rady jsou skutečně zasvěcené.

Takže, vyberte si, co potřebujete, objednejte a sejdeme se na tenisovém kurtu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup