Sexuální asistent je docela nová služba

Lidská sexualita je naprosto přirozenou součástí života a nebýt toho „ohavného sexu“, který může pro některé puritány představovat něco nemístného, tak bychom nikdo z nás vůbec nebyli naživu. Doslova i obrazně.
Sexuální asistence může probíhat buď pasivní formou, nebo aktivní. Pasivní asistent pouze zprostředkuje kontakt s aktivní asistencí, případně obstará vhodné pomůcky k masturbaci, nebo zajistí poradenství a poskytne vhodné zázemí pro ukojení přirozené sexuální touhy. Aktivní asistence provádí buď erotické masáže, které vedou až k vyvrcholení, nebo pohlavní kontakt za patřičnou úplatu.
dospělé děvče

Právo na rozkoš

Postižení lidé mají také právo na rozkoš. Z toho tato služba vychází a jejím cílem je přinášet jim uvolnění, uspokojení, které nutně nemusí být jen z pouhého sexuálního fyzického ukojení. Velkou roli hrají také intimnosti v podobě doteků, mazlení, hlazení. Lákavé jsou i rozhovory na intimní téma – otevřený pohled na rozkoš, vášeň, touhy, a tajná přání. Mnoha lidem se zlepší kvalita života už jen pouhým svěřováním se se svými potížemi, nebo s praktikami, které by si přáli uskutečnit.
Pochopitelně záleží vždy na určité hranici, kam až asistenti a asistentky jsou ochotni zajít. Kromě běžných erotických pomůcek a různých technik masturbace tak může dojít na klasický sex, ale i na speciality, např. anální sex, sado-maso praktiky, pissing, fetiš na spodní prádlo nebo na silonové punčochy, foot-fetish apod.
schoulená dívka

Profesionální pojetí nemá nic společného s prostitucí

Přes veškeré snahy provozovatelů těchto služeb ale dochází ze strany legislativy ke kontroverzním rozepřím. Někteří obhajují své námitky, že se jedná o klasickou prostituci a kuplířství s lidským tělem, jiní poukazují na kvalitu sexu, která je vždy nejvyšší právě tehdy, jde-li o bezpodmínečnou lásku partnerů. A tak není jednoznačně dáno, zda je tato služba vhodná, či nikoliv.
V Evropě je však v některých zemích sexuální asistence poměrně běžným jevem. Ve Švýcarsku se tomuto oboru věnují lidé v rámci pomaturitní tříleté nástavby, absolventi musí projít především psychoterapeutickým školením a také prokázat praktické dovednosti. Podobný profesionální přístup zaujímají i v Dánsku, v Holandsku a v Německu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup