Pouzdro na Huawei Y6 Prime 2018 pro sportovce může být i vodotěsné

Sportovně založení jedinci, kteří svůj telefon potřebují mít u sebe v průběhu sportovního výkonu, nemusí zoufat. Existuje celá řada typů krytů a pouzder, s nimiž lze docela pohodlně běhat, skákat na trampolíně, cvičit v posilovně, nebo pobývat v přírodě. Mobil poslouží při poslechu hudby, při telefonování, orientaci v terénu podle map, při sdílení dat a surfování na webových stránkách. Telefon už zkrátka není již dávno pouhý přístroj pro krátké textové zprávy a uskutečňované telefonní hovory.

Mobil Huawei Honor

Sportovní pouzdra na mobily

Na ruku – s tímto typem se setkáte nejčastěji, a to pro mnoho značkových i levných smartphonů. Může to být kupříkladu barevné koženkové pouzdro na Huawei Y6 Prime 2018 s transparentní plastovou fólií na přední straně. Jeho součástí je popruh upravený pro nošení na ruce – za zápěstím nebo pod ramenem. Máte jej neustále u sebe na dohled a zároveň nepřekáží. Ideální pro pobyty v přírodě nebo při řízení motocyklu, na koloběžku, ale i do auta, do autobusu či vlaku.

Na kolo – některá pouzdra lze připevnit na kolo na řídítka nebo na přední brašnu, případně na rámovou trubku. Bývají to kombinace nylonové textilie s pružným páskem a se suchým zipem. Samotné pouzdro může být i voděodolné. Cena těchto výrobků je vzhledem k jejich obrovské variabilitě velmi nízká.

telefon Huawei

Kolem pasu – nejvíce je využívají lidé, kteří se aktivně většinu dne pohybují po své vlastní ose – pěšky. Jsou to buď běžci, turističtí průvodci, doručovatelé zásilek, distributoři letáků atp. Hodí se i pro některé sporty a aktivity, kde potřebujete mít zcela volné ruce, např. pobyt v jumping parku, in-line bruslení, procházky v přírodě, hry s dětmi na výletě, cvičení v klasické či venkovní posilovně. Existují i držáky, které se upínají podobně jako osobní zbraň – přes rameno a kolem hrudníku tak, aby byl mobil k ihned dispozici (pro praváky na prsou na levé straně).

Na batoh – některé výrobky krytů na mobil mohou být součástí batohů, případně vhodným outdoorovým příslušenstvím určeným pro vícedenní turistické či horolezecké výpravy. Většinou se upínají na přední ramenní popruh do speciální kapsy nebo na stahovací pásky a obvykle jsou plně vodotěsná.