Oblíbená videa na Halloween

Pokud bavíte lidi skrze videa na Youtube, jistě již přemýšlíte nad tím, co vymyslíte na Halloween. Ten k nám přišel ze zahraničí a ačkoliv s ním nesympatizuje mnoho lidí, během několika let se stal oblíbeným. Obzvlášť skrze videa můžete předat nějaké nápady, které na tento svátek využije mnoho lidí.
 dívka drží dýni
Filmy
Videa, kde předáte posluchačům nápady na nejlepší horory, které jste viděli, nebo filmy se stejnou tématikou. Každý se v tento čas rád bojí a horory jsou pohodlným způsobem, jak přivodit strach z ničeho nic.
 noční můra
Líčení
Velmi oblíbenou součástí svátku je maskovat se do kostry, nebo na sebe nalepit různé kusy plyšáků a podobně. Pro dívky jsou návody jak na jednoduchý, a přesto děsivý makeup velmi užitečné. Můžete se nebát zkusit zapojit fantazii a nejděsivější představy, které proměníte do skutečnosti, sestříháte a vydáte do videa. Nakonec může vzniknout velmi osobité líčení a video dosáhne velké sledovanosti.
 
Návštěvy
Přestože na Halloween tvoří tyto videa jen málokdo, spíše tvoří tento kontent určité kanály po celý rok. Není na škodu zkusit natočit objevování opuštěné budovy. Bude jistě i tak děsivá návštěva opuštěného domu, třešničku na dortu však dodáte v případě, že se o daném domu vypráví různé historky, nebo se jedná o opuštěnou nemocnici nebo úkryty. Samozřejmě mnoho tvůrců se poté snaží do videa procpat různé zvuky, aby byl pocit umocněn, jiní například využívají „přístroje“ na lovení duchů.
 čarodějnice ve tmě
Hororové hry
Letsplayeři se vyžívají v hororových hrách a v tento čas se nic nehodí lépe. Například i sedmidenní maraton hororových her dokáže zaujmout. Jistě byste netušili, jak moc oblíbená jsou videa, kde vidíte tvůrce jak „trpí“ o půlnoci, například u hry Five night‘s at Freddies nebo Slenderman. Stejně tak se těmto videím ale mohou věnovat i jiné vlogerky či vlogeři, existují i hry na telefon, které jsou dosti uvěřitelné.
 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup