Hypotéka může pomoci

Když si člověk potřebuje půjčit peníze, jenže se nemůže zrovna pyšnit tím, jak vypadá jeho finanční situace, bývá obvyklé, že v bance neuspěje. Protože banky se řídí poupraveným moudrem „nedůvěřuj, ale prověřuj“ a jakmile se jim něco začne nepozdávat, je konec všem nadějím.
A nejpozději po několikátém odmítnutí takovému ne zrovna ideálnímu žadateli logicky dojde, že podobné pokusy nemají smysl, že jsou pouhou ztrátou času. A dotyčný také dříve či později pochopí, že nejschůdnějším řešením jeho problémů bude zřejmě americká hypotéka bez dokládání příjmů. Tedy produkt nebankovního sektoru, který už ve svém názvu ukrývá jen samá pozitiva pro každého, kdo má nějaký ten ‚vroubek‘.
A proč se takový člověk nakonec pro onu hypotéku rozhodne? A proč nejspíše uspěje?rozpočet

  1. Třeba proto, že je tato půjčka podložena nutností dát do zástavy nemovitost, čímž je nahrazeno ono nepříjemné posuzování solventnosti žadatele a registrů nebo požadování ručitele.
  2. Nebo proto, že i leckterý záznam v registrech dlužníků může být tolerován, pokud nemá vliv na budoucí splácení.
  3. Nebo proto, že se tu nepožaduje složité prokazování příjmů a stačí, pokud dotyčný vydělává dost na to, aby zvládl splátky.
  4. Nebo proto, že doba splácení může dosáhnout až třiceti let, takže se dá dosáhnout i tak nízkých splátek, jež nejsou nikomu na obtíž. Navíc s tím, že lze vše kdykoliv i splatit předčasně a bez sankcí.
  5. Nebo proto, že nevadí vlastně ani exekuce žadatelova majetku, jež lze tímto způsobem pomoci řešit.
  6. Nebo proto, že je schválení takového hypotéky zdarma a zvládne se do čtyřiadvaceti hodin. A peníze dorazí rychle.

pojištění

Takže stačí vyplnit formulář na internetu, poslat e-mailem několik snímků nemovitosti, jež má být zárukou splácení, a vyčkat kontaktování zástupcem nebankovní společnosti, jenž se žadatelem vše probere. A pak už jde vše jako po drátkách. Předschválení, podpis smlouvy, vyplacení peněz na účet. A spokojený život.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup