Není vám erotika cizí?

Pokud má člověk volný čas a nějaké ty zbytečné peníze, oddává se logicky v této době i nějaké té svojí zálibě. Přičemž se fantazii meze nekladou a každý se tak může věnovat prakticky čemukoliv, co mu dělá v nějakém ohledu dobře. A pokud chce, může se stát jeho povyražením třeba i erotika. Proč by ne?

Na erotice není vůbec nic nenormálního. Právě naopak. Tato je dána nám lidem (a nejen nám) přírodou do vínku a není nic nelogického na tom, že nám dělá dobře. A pokud tak chceme a máme tu možnost, proč se jí nevěnovat?

zlatý akt

A proč si tedy nedopřát i nějaké ty erotické masáže?

Jistě, tyto jsou dodnes spojeny v myslích nejednoho z nás s nemravností, s neslušným chováním, které by se mělo pranýřovat a ne vychvalovat, ale to je názor, jenž nemá žádné logické opodstatnění.

Protože co mohou odpůrci podobných masáží použít jako argumenty proti nim? Že je to nedůstojná profese nehodná slušných žen? Že jde o zvrácenost? Že to pomáhá rozvracet manželství a šířit pohlavní choroby, že se tu kazí mládež, že… Jeden nesmysl za druhým. Nic, co by mělo nějaký reálný základ. Protože zde se nejedná o prostituci ani o jakkoliv jinak zvrácené počínání, a že by masérky chtěly odloudit ženám jejich manžely, to už teprve ne.

žena ve sprše

Tady jde zkrátka jen o pouhé uvolnění v podobě eroticky ozvláštněné klasické fyzioterapeutické masáže, té, jež je už dávno něčím naprosto normálním. A že se tady navíc masírují především intimní partie s cílem udělat klientovi dobře? Že se tu návštěvník může vysprchovat s nahou masérkou a touto se nechat in natura i namasírovat? Co na tom? Kdo někdy něco podobného zcela nezávazně nedělal, ať zvedne ruku.

Moc rukou určitě neuvidíme, uvidíme-li tedy vůbec nějaké. Protože je to naprosto přirozené počínání. Jež má jenom jediné specifikum, a to to, že jde o profesionální a placenou záležitost. Ale když si za to je někdo ochoten zaplatit, budiž mu logicky přáno. Co na tom?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup