Matky na mateřské dovolené mají skvělé selvintech zkušenosti s touto brigádou

Maminky na mateřské, respektive rodičovské dovolené to vůbec nemají snadné. Ten název „dovolená“ je totiž naprosto mylný, zřejmě ho vymyslel někdo, kdo vůbec neví, o čem mluví, protože na takové tak zvané rodičovské dovolené se zapotíte mnohem více než v jakémkoli jiném náročném zaměstnání. Péče o děti je totiž mnohem náročnějším a zodpovědnějším úkolem, tím spíše, pokud nemáte dítě jen jedno, ale dvě či více.

figurka

Ovšem rodičovský příspěvek, který dostanete není vůbec vysoký. Je spíše malý, a tak není divu, že mnoho rodin má skutečný problém s ním vyjít a uživit se. Není se tedy vůbec čemu divit, že mnoho maminek shání na rodičovské dovolené přivýdělek, aby vylepšily jejich rodinný rozpočet. Nicméně najít vhodnou brigádu není jednoduché.

Matka na mateřské dovolené nemá zdaleka tolik možností jako studenti na vysoké škole, důchodci anebo jiní uchazeči o zaměstnání. Důvodem je to, že musí v první řadě pečovat o své děti, a všichni, kdo tím již někdy prošli ví, že každý den s dětmi je úplně jiný.

Může to být procházka růžovým sadem, když jsou děti klidné a spokojené a dlouho spí. Anebo to může být nervy drásající horor, pokud některé dítě onemocní, trpí bolestmi břicha z nadýmání anebo mu rostou zuby. A čím více dětí, tím složitější to s volným časem je. Pro takové matky jsou proto ideální brigády, které jsou naprosto flexibilní a záleží jen na nich samotných, jak si svůj čas rozplánují, a kdy budou chtít pracovat.

vánoce

A přesně taková je i brigáda pro firmu Selvintech, což se jistě dozvíte i poté, co si pročtete různé Selvintech zkušenosti jiných matek. Pokud tedy patříte k lidem, které baví ruční práce, jsou trpěliví, precizní a mají cit pro detail, tak jste právě našla brigádu, která vám bude dokonale šitá na míru, a kterou budete moci vykonávat, kdykoli se vám to bude hodit a jak dlouho budete chtít. A kolik výrobků zhotovíte, tolik peněz si vyděláte – žádné mantinely pro vaši práci neexistují.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup