Je vhodné brát zvíře do práce nebo školy?

Jsou lidé, kteří s sebou vezmou do práce nebo do školy nějaké zvíře. Ve velké většině případů se jedná o psa. Je ale něco takového dobře?

Tito lidé si vůbec neuvědomují, že se může najít někdo, kdo má alergii a to právě na zvířecí srst. Pokud má člověk alergii velice silnou, mohlo by to klidně dopadnout tak, že by musel co nejdříve do nemocnice a vy byste byli těmi, kdo za to může.

Není to ale jediná věc, kterou si tito lidé neuvědomují. To, že máte pocit, že je váš pes hodný a milý a to proto, že nikdy na nikoho neštěká nebo nezaútočí, neznamená, že například nebude mít problém s lidmi ve vaší práci nebo ve škole.

bílý pes

Chodit se zvířetem do práce či školy a to ještě navíc bez souhlasu nadřízeného nebo učitele určitě není dobré.

Je mnoho lidí, kteří si budou klepat na čelo, jestli jste normální, že svého psa taháte s sebou všude. Opravdu nemohl zůstat na zahradě, kde by mu bylo jistě daleko lépe, než v nějaké budově?

I přesto, že s sebou svého mazlíčka vezmete ať už do školy nebo do práce, je potřeba s ním chodit ven a neustále jej venčit, aby se nestalo, že by někde v budově udělalo hromádku nebo se vymočilo. Člověk tak budete muset zejména hlídat svého psa, než že by dělal to, co dělat má, což rozhodně ideální není a nadřízený z toho mít radost určitě nebude.

Jak všichni známe psy, je jasné, že někteří si značkují své území, když jdou někde na procházku a jakmile si začnou značkovat cestu v budově, rozhodně to bude špatně. Nejenže to budete muset uklidit a to řádně, ale také z toho nebude nikdo nadšený a to zejména nadřízený nebo učitel.

dívající se pes

Člověk si neuvědomuje, jaká rizika něco takového s sebou nese. Už jen proto byste se měli zamyslet, jestli je skutečně potřeba, abyste s sebou svého psa brali všude. Myslíte si, že to skutečně doma nezvládne? Rozhodně zvládne.

Sami uvidíte, že pokud jej necháte doma, uděláte nejlépe a to jak pro vašeho psa, tak i pro vaše okolí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup