Hysterkou po čtyřicítce

Žena po překročení hranice čtyřicítky začíná zjišťovat, že je všechno špatně a je z toho pěkně hysterická. Ne, že pleť už není to, co bývala, ale začínají se dělat nevkusné vrásky a velké pytle pod očima, které nezakryje ani ten nejlepší make-up. Jenomže s tělem se dějí i horší věci pro ženu. Shazování kil, které pracně nabrali přes zimu, už nejdou tak lehce dolů jak ve dvaceti a nám trpné úsměv na tváři. Je to celkem dost pro ženu deprimující a dává to pěkně svému okolí najevo. A co teprve sex. Už tyto ženy nejsou takové dračice a nečekají toužebně každý večer na muže v posteli. Sex jim stačí tak 2x do týdne, protože jindy prostě bolí hlava. Ale výčtem toho jak se žena cítí po čtyřicítce, nekončíme. Žena prožívá i velké psychické boje ze samoty.
žena u okna

Když děti opouštějí domácí hnízdo


Je to pro ženu po čtyřicítce velký zásob do jejího emočního vnitra. Děti začínají odcházet do nových domovů, které si vytvořili s partnerem a ženy začínají zjišťovat, že jsou samy a nemají se o koho starat. A tak si tyto emoce pěkně vylívají na svých manželích, kteří se raději seberou a zajdou za kamarády do hospůdky než být doma s hysterickou ženskou. Při té příležitosti si ženy začínají uvědomovat, že toho v životě hodně propásly a už moc toho nestihnou a i zde se začne projevovat krize středního věku jako u mužů.
šikana ženy

Přichází krize středního věku


I když ženy na muže nadávají, že se jim zapalují lýtka a blbnou i ženy to mají stejně. Začínají si hledat na flirt nebo románek muže o dost mladší. Cítí se vedle nich znovu mladá a žádaná a plná nových zážitků. Také si zakládají Facebook a jiné sociální sítě a bohužel mají občas velmi trapné statusy, které se nehodí k jejich věku. A hlavně si začínají uvědomovat, že po čtyřicítce přijde padesátka, šedesátka a smrt. Je dobré přijmout život tak jak je a vše bude pro ženu mnohem lehčí a díky duševní pohodě bude i na venek vypadat mladší.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup