Cesta k dokonalosti

Určitě jste slyšeli, že kvalitní spánek, strava a odpočinek jsou velmi důležité věci. Je to velmi prosté někomu říct: „Měl bys více relaxovat“. Jenže o to je to těžší zrealizovat. Pro kvalitní spánek Vám doktor předepíše prášky, a abyste se cítili duševně v klidu, tak k tomu přidá antidepresiva. Výsledkem je závislost na lécích v horším případě totální krach člověka.
kontrola toastu
Naštěstí již existují metody, které by i Vám mohly pomoci.
1. AVS přístroj
Slouží k odstranění poruch spánku a to za pomocí světla a zvuku. Tedy brýle a sluchátka stimulují mozek a dovedou ho do stavu, ve kterém spánek za normálních okolností probíhá. Díky této metodě se stabilizuje hladina melatoninu (hormon, který řídí režim bdění a spánku), která byla vlivem předešlé nespavosti utlumena.
Mimo jiné tento přístroj můžeme použít i k zmírnění stresu, také k odstranění únavy, deprese a dalších problémů souvisejících s naším duševním i tělesným zdravím.
obličej s rukou od barev
2. Problém se stravováním? Vyhledejte nutričního poradce!
V poslední době je velikým tématem strava. Ať už je Vám dvacet či padesát let snažíte se odstranit své špatné stravovací návyky. Hledáte rady na internetu, čtete knihy s titulem: „Jak na zdravý životní styl?“. A nakonec uslyšíte o již zmíněném povolání s názvem nutriční terapeut či specialista.
Především bychom měli upozornit na jednu důležitou věc, že nutriční poradce není výživový poradce! Markantní rozdíl je ve kvalifikaci. Jestli se chcete stát doslovně specialistou v oboru, musíte absolvovat obor v rámci Lékařské fakulty. U těchto lidí máte jistotu, že v tom umí chodit. Kromě rady, jak zhubnout Vám dají radu, jak přibrat. Pomůžou se zmírněním nemocí, například: vysoký krevní tlak či cukrovka a další.
žena u hodin
3. Omlazení Laserem
Posledním trendem z jiného soudku je laser. Moderní technologie využívaná v medicíně například ke korekci zraku či vyhlazení mikro jizev.
Jestliže se zaměříme na již zmíněné omlazení laserem, tak zjistíme, že existuje více variant laserů (diodový, frakční CO2…). Všechny tyto druhy mají stejný cíl a to odstranění starého kolagenního vaziva v kůži a jeho nahrazení novým. Výsledkem je odstranění vrásek, projasnění barvy pleti, omlazení a vypnutí pleti, zpomalení procesu stárnutí.