Zahoďte klasické cigarety


Že kouření nepatří mezi nezdravější aktivity je všem známo. Bohužel i přesto kouří stále mnoho lidí, kteří tak riskují své zdraví. Každý kuřák sice neonemocní vážnou nemocí, ale část z nich ano. I to je důvod, proč někteří kuřáci přestali kouřit klasické cigarety a doutníky, a přešli na elektronické cigarety. Ty také obsahují nikotin, ale nedochází u nich ke spalování tabáku. Měly by být zdravější, což tvrdí i část vědců, kteří se kouřením zabývají. Druhá část vědecké obce si není tak jistá, že jde o zdravější variantu kouření, ale je fakt, že náplně do elektronické cigarety neobsahují takové množství škodlivých látek, jako klasické.

cigareta vapování

Na trhu je k dostání mnoho typů elektronických cigaret. Můžete sehnat i velmi designové kousky, které budou vypadat dobře v dámské i mužské ruce. Elektronické cigarety se staly velice populárními, protože tolik nezapáchají. Sice dým podobně hodně jako běžné cigarety, ale kouř z nich neobsahuje tolik toxinů, a tudíž tolik nezapáchá. Běžné cigarety a doutníky barví prsty a oblečení, což se u elektronické cigarety nestává. Proto jsou velice populární, a můžete je kouřit často i v místech, kde je běžný tabák zakázaný.

elektronická cigareta

Jednou z moderních elektronických cigaret je například voopoo vinci, která má kompaktní rozměry a díky tomu hezky padne do ruky. Moderní design této cigarety vypadá daleko lépe než klasické cigarety, na které jste byli dosud zvyklí. Voopoo najdete v mnoha hezkých barvách, takže si určitě vyberete svoji oblíbenou. Náplní je na trhu spousta, takže určitě najdete nějakou, která vám bude chutnat. Můžete vyzkoušet třeba ovoce, vanilku a nebo také příchutě bez nikotinu. Elektronické cigarety jsou skvělou alternativou k těm běžným, protože si je může vychutnat na více místech. Lidé jsou k nim většinou tolerantnější, takže pokud máte ve svém okolí hodně nekuřáků, možná budou i oni raději, když přejdete na tyto cigarety.