Sklo v interiéru

Sklo už dnes neznamená jenom průhledné okenní tabule a křišťálové lustry. Sklo je dnes broušeno do nejrůznějších tvarů, barev a tlouštěk tak, aby tyto předměty vyhovovaly nejenom interiéru, ale i exteriéru. Sklo je dnes poměrně pevným materiálem, který má dostatečně vhodné vlastnosti k tomu, aby se přizpůsobil jakýmkoli požadavkům a dokázal nahradit jiné materiály. Kromě toho interiér prozáří svým mnohým využitím, krásnými barvami a nejroztodivnějšími tvary.

Proč je sklo stále více in v interiérech?

· Sklo je jednoduše nadčasový materiál. Velmi snadno ho můžete zkombinovat s jakýmkoli dalším materiálem, ať už se dřevem, mramorem nebo třeba betonem. Sklo se také dá pořídit ve všech barvách, ale i v té původní průhledné, proto ho můžete zakomponovat do jakéhokoli designu. Také se hodí jak do rustikálně i Provence zařízených staveb, stejně i do těch ultramoderních, takže sklem v žádném interiéru nic nezkazíte, pokud vyberete správný skleněný kousek.

· Sklo nahrazuje světlo v interiéru, protože ho dobře propouští i odráží, navíc pohlcuje jenom minimum, takže dokáže světlo zanést i do místností, které jsou designově tmavé nebo v nich nejsou dostatečně velká okna.

· Sklo je ideální přepážkou nebo dělítkem místnosti. Pokud potřebujete interiér nějak oddělit nebo alespoň částečně odhlučni, například kuchyň od jídelny, nebo kuchyň od obývací části domu, je velmi snadné umístit do průchodu skleněnou přepážku se skleněným dveřním křídlem.

· Sklo je praktické, dobře se udržuje i čistí, a pokud vyberete dost široké sklo, nemusíte se bát, že by došlo k jeho poškození.

· Sklo je také antialergenní materiál, proto je dobré volit právě skleněné doplňky, pokud máte doma alergika na červotoče nebo plísně.

· Jistě oceníte také to, že sklo je vysoce odolné vůči rozdílným teplotám a žáru ať už od topení nebo od krbů, protože vydrží do dvou set stupňů celsia bez poškození


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup