Jarní trendy

Ať už se řadíte mezi minimalisty či si potrpíte na okázalé modely, vintage nebo milujete udržitelnou módu, letos na jaře vynosíte vše. Můžete popustit uzdu fantazii a vyvětrat kousek, který vlastníte již nějaký ten pátek.
Tenisky a zase tenisky!
Co se obuvi týká, na řadu přicházejí staré dobré tenisky. Pokud jste si tedy v poslední době zasteskli nad minulostí a zavzpomínali na časy, kdy jste mohly provětrat plátěnky, toto jaro pro vás bude to pravé. Od chunky stylu se pomalu upouští a do popředí se dostávají tenisky tak, jak je známe.
Vkročte do jara v teniskách.
Kardigany
Jarní dny vybízejí k času strávenému venku. Postupně odkládáme vrstvy a tím pádem se loučíme s kabáty a péřovými bundami. Místo sportovní mikiny nyní sáhněte raději po příjemném vlněném kardiganu. Ten můžete sladit téměř s čímkoli, a navíc vás udrží pěkně v teple.
Kožený kabát
Nejen, že kožený kabát vám vydrží věčně, tomuto jaru budou přímo vévodit. Nezáleží na tom, jakou barvu preferujete, jelikož kromě klasicky černé můžete směle sáhnout po vínové či hnědé!
Kabát letos vynosíte.
Saka
Pro ty, kteří přece jen koženým kabátům neholdují mám skvělou zprávu! Nastává čas, kdy ze skříní můžeme vyndat saka. Sako je báječným univerzálním kouskem, který by neměl chybět v žádném šatníku. Hodí se opět skoro ke všemu a sluší každému typu postavy. Nezapomínejte na to, že sako by mělo padnout jako ulité, a proto si při výběru dávejte pozor na ramena a délku rukávů. Kombinovat jej pak můžete s džínami, sukní, lodičkami či teniskami.
Čas na zlato
V neposlední řadě se dostáváme k doplňkům a ty by letos měly být zlaté. Ať už sáhnete po náušnicích, prstýnku nebo náhrdelníku. Zlaté mohou být i detaily na oblečení či obuvi. Pokud vám tento kov nesedí, na trhu je spousta variant, které vám jistě padnou do oka, například rosegold šperky také nejsou na škodu.
Nebojte se do jara vykročit sebevědomě. Zkoušejte nové věci a nezapomeňte se především cítit dobře. Nic tak nedoplní outfit jako úsměv.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup